خدمات ما

تولید و اجرای پله گرد، پله خم، پله دوبلکس

برای ساخت سازه پله گرد مصالح مختلفی می توان به کار گرفت. فلز (شامل فولاد ساختمانی و استنلس استیل و غیره)، بتن و چوب. به موضوع پله گرد فلزی می پردازیم.
پرکاربردترین مصالح برای تولید سازه پله گرد فلزات هستند. در واقع وقتی حرف از پله گرد زده می شود به صورت پیش فرض منظور پله گرد فلزی است. و البته از میان همه فلزات پرکاربردترین آن در این زمینه فولاد ساختمانی یا همان فولاد ST37 است. پس از آن استنلس استیل برای برخی پله های با ابعاد کم بکارگرفته می شود.

اطلاعات بیشتر

تولید و اجرای پله معلق و پله اسپیرال

در یک تعریف جامعه راه پله ای که به شکل منحنی یا گرد بوده  و مسیر ارتباط بین طبقات را فراهم سازد به نام پله اسپیرال شناخته می شود. به صورت کلی یک پلکان گرد، منحنی یا حلزونی همان پله اسپیرال است. این محصول طراحی لوکس و زیبای عمارت ها و کاخ های باشکوه را در شکل بروز شده و مدرن به خانه و محل کار شما می آورد.

اطلاعات بیشتر

تولید و اجرای پله دکوراتیو، تک محور و محور وسط

طبق توضیحات گفته شده انواع پله های دکوراتیو را می توان با متریال های مختلفی مانند فلز، شیشه، چوب، سنگ و بتن بسازند. البته که امکان ایجاد یک ترکیب زیبا از این متریال ها نیز وجود دارد برای مثال معمولا برخی از راه پله های چوبی را با نرده فلزی و یا راه پله های بتنی را بر نرده های سنگی طراحی و اجرا می کنند. اما تخصص شرکت تکنومتال در ساخت انواع راه پله دکوراتیو فلزی با بهترین کیفیت و نازلتزین قیمت است. تمام هدف تیم طراحی ما خلق کردن راه پله ای منحصر به فرد با بهترین مواد اولیه است.

اطلاعات بیشتر

تولید و اجرای دربهای طرح دار

آهن فرفورژه کاربرد بالایی در تولید درب های انواع حفاظ درب و پنجره دارند . فرم دهی های بینظیر ، قیمت مناسب و کیفیت بالایی متریال در جوش پذیری و انعظاف پذیری به ما این موقعیت را میدهد تا تنوع و سفارشی سازی های لازم را آنطور که خود میخواهیم دنبال کنیم . از این رو کلیه درب های نفر رو و درب های پارکینگ و سایر درب ها و دروازه ها میتوانند از آهن فرفورژه تولید شوند .

اطلاعات بیشتر
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای استعلام قیمت و سوال فوراً تماس بگیرید. پاسخگو هستیم